DOM - to ognisko, bezpieczne miejsce, które rozpieszcza, edukuje, czasem wskazuje słabsze punkty.

KULTURA - to nasza tożsamość, wyznacznik sposobu postrzegania otaczającej rzeczywistości.

WYOBRAŹNIA - wyobrażamy sobie, że jesteśmy dla wszystkich tych, którzy zapragną kontaktu z nami, podczas spotkań tematycznych sekcji, koncertu, spektaklu, wystawy lub towarzyskiego spotkania. Jeśli, ktoś zapragnie odwiedzin w rawickim Domu Kultury, a będzie miał utrudniony dojazd - ułatwimy mu to, lub zwyczajnie do niego przyjedziemy.

POMOC - w momencie gorszym, w takim, w którym czujesz się mniej pewnym siebie, stajemy się pogotowiem kulturoterapii. Mamy duży potencjał otwartych ludzi, coraz lepiej wyposażone sale tematyczne i ofertę, która "sprosta" oczekiwaniom każdego.

PRZYSZŁOŚĆ - zależy od Ciebie. Chcemy się rozwijać i dołożymy wszelkich starań, żebyśmy wspólnie wspięli się w górę, bez ograniczeń, z rozmachem.

Sprawdź nas!